פעמיים ADHD עם מומחים בינלאומיים

תאריך ההרצאות עבר-
ניתן לרכוש הרשאה לצפייה בהקלטות  –
רכשו עכשיו  

כל מי שמתמודד עם הפרעת קשב יודע עד כמה היא מקשה על ההתמודדות בחיי היום־יום ובכלל – אבל אנחנו יודעים שעם תמיכה נכונה, ההתנהלות יכולה להשתפר פלאים.
עמותת קווים ומחשבות מתרגשת לארח מומחים בינלאומיים בנושא הפרעת קשב ופעלתנות יתר (ADHD):

📌 ד"ר ג'ון רייטי –  פרופסור קליני חבר לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה בהרווארד ומומחה בעל הכרה בינלאומית לנוירופסיכיאטריה. ד"ר רייטי ביסס את עצמו כאחד מהסמכויות הבינלאומיות המובילות בעולם בקשר שבין כושר למוח, וזכה לאחרונה לתואר כבוד על ידי האגודה הפסיכיאטרית של מסצ'וסטס כ"פסיכיאטר המצטיין של השנה" על קידום תחום ה־ADHD.

בהרצאתו יציג כיצד פעילות גופנית משנה את הכימיה של המוח ועוזרת להתאים את רשתות המוח כדי לשפר את הקשב ואת התפקודים הניהוליים.

📌 ד"ר הלוואל –  פסיכיאטר ילדים, נוער ומבוגרים, מוסמך מועצת המנהלים והסמכות העולמית בנושא הפרעת קשב. לד"ר הלוואל עצמו יש הפרעת קשב ודיסלקציה, ובארבעת העשורים האחרונים הוא סייע לאלפי מבוגרים וילדים לחיות חיים מאושרים ופרודוקטיביים.

בהרצאתו יציג את גישתו החדשה להתמודדות עם הפרעת קשב באמצעות העולם העשיר והמורכב של VAST Variable Attention Stimulus Trait)) – אשר שם דגש על מאפיינים חיוביים וחוזקות, וכיצד שינוי קטן בניסוח האבחנה יכול לשנות לחלוטין את צורת החשיבה וצורות הטיפול בה.

חשוב לנו להביא לקהילה שלנו את ההרצאות הכי מרתקות ומעניינות המציגות גישות נוספות, כדי להרחיב את הידע ולהעשיר את עולמכם בנושא הפרעת קשב ופעלתנות יתר.

 

◾ מחיר הקלטה : 75 ש"ח.