מי אנחנו

מורים ומנחים מספרים על התוכנית

מורים ומנחים מספרים על התוכנית

"התלמידים נפתחים לנושאים שאינם משוחחים עליהם ביום יום. חלקם נעזרו גם בהורים בבית בכדי לענות על השאלות ולגלות יחד עם מבוגר משמעותי את עצמם."
(אשטו, מחנך בחט"ב עתידים חולון)

"אני נהניתי מאוד מתלמיד שמתמודד עם קשיים משמעותיים בלימודים, אבל בשיעור הזה הוא פשוט היה מבריק. הוא דיבר והביע את עצמו בהתלהבות, דבר שכמעט ולא קיים בשיעורים אחרים. בסוף המפגש פרגנתי לתלמיד ואמרתי לו שאני חווה אותו אחרת וכמה זה מקסים. הוא התרגש ובאותו יום קיבלתי טלפון מרגש מאמו של הילד שרצתה לברר מה הילד חווה בבית הספר שכל כך שימח אותו."
(תמי, מחנכת בבי"ס מקצועי בבאר-שבע)

"מפגש 'אני אותנטי' בנושא בריונות היה מרגש ומרתק. היה מאוד מרגש לשמוע את השיתופים של התלמידות במכתבים שכתבו. אחת התלמידות אזרה אומץ ושיתפה את הכיתה ואותי בסיפור על חרם שעברה ביסודי – חלק מהילדות בכיתה התרגשו עד דמעות, היה מאוד נוגע ללב לשמוע אותה מקריאה את המכתב שלה. השיעור הזה קירב אותנו, נוצרה קבוצה השותפה לסודות אחת של השניה"
(ליאת, מחנכת בבי"ס דתי ברמלה)

"חשבתי שילדים לא ירצו לשתף אבל הופתעתי מאוד – ילדים שיתפו והזמן בשיעורים הראשונים אפילו לא הספיק כדי שכולם ישתפו, אז הם ביקשו שנוסיף שיעורי TLC. אין ספק שהשיעורים מקרבים מאוד את המחנך לתלמידים ומקרבים בינם לעצמם."
(אתי, מחנכת בחט"ב עתידים בחולון)

"אני אישית מאוד אוהבת מדיטציה ודמיון מודרך, הייתי רוצה אפילו להתחיל כך כל שיעור בבוקר כתוכנית בבית הספר. הדבר שהפתיע אותי הוא שגם התלמידים התחברו לזה במהירות והתחילו לבקש שוב ושוב שנתרגל מדיטציות או דימיון מודרך בשיעורי TLC. לא חשבתי שילדים בגיל הזה יצליחו להתמסר בצורה כזו ולהסיר את המגננות של הציניות והצחקוקים."
(ליאת, מחנכת בחט"ב עתידים חולון)

"במפגש 'אני אמיץ' ערכנו שיחה על הפחדים הגדולים שלהם, זה היה מאוד מרגש לשמוע על אהבה למשפחה ולחברים, על השאיפות שלהם להגיע להישגים… זה היה שיעור מאוד משמעותי עבורי לראות באור כל כך אחר ורגיש את תלמידי. לי אישית בתור מחנכת, ככל שהשיעורים מתקדמים, אני רואה ילדים מתבגרים מולי ו-TLC מאוד עזר לתהליך הזה."
(אמאני, מחנכת בבי"ס מקצועי בירכא)

ליצירת קשר ניתן לפנות למייל : tlc@keshev.org

עמוד הפייסבוק של TLC ישראל

    תפריט נגישות