מי אנחנו

TLC – תכנית מעשית ליצירת אקלים מיטיב ומעצים בכתה

TLC היא תכנית לבני נוער, המפתחת חשיבה חיובית, מחזקת אינטליגנציה רגשית, מקנה מיומנויות חברתיות, מעודדת כישורי מנהיגות ונותנת כלים לתקשורת בין אישית. התכנית נועדה להעצים את בני הנוער בדרכים חיוביות ולעזור להם לממש את יכולותיהם.

באמצעות התכנית ילמדו בני הנוער לקחת אחריות אישית וחברתית, וילמדו לחיות את חייהם מעמדה של בחירה ומודעות לעצמם ולסובבים אותם.

תוכנית TLC נוסדה בארה"ב בשנת 2012, ע"י הגב' טילי לוין – יזמית שמקדישה את חייה להעצמת בני נוער ופועלת מעל ל-30 שנה בתחום קידום יוזמות חברתיות לטובת בני נוער – "אני מאמינה שהנוער הוא העתיד שלנו והשינוי של העולם תלוי בו ויבוא רק ממנו" (טילי לוין).

קווים ומחשבות – העמותה הישראלית להפרעת קשב, בחרה להוביל ולקדם את התכנית בישראל, מתוך הבנה כי למידה, צמיחה והתפתחות אישית מובילים לשיתוף, קבלה והכלה של האחר. שיפור האקלים הכיתתי, ייטיב גם עם תלמידים עם הפרעת קשב.

השנה פועלת לראשונה, תכנית TLC בישראל, ב-13 בתי ספר (חטיבות-ביניים ותיכונים) ברחבי הארץ. מחנכי הכיתות עברו השתלמות בהדרכתה של הגב' טילי לוין. את התכנית בישראל מנהלת הגב' איריס שני, מנכ"לית העמותה. הליווי וההנחיה ניתנים ע"י הגב' רוקסנה היימן.

ליצירת קשר ניתן לפנות למייל : tlc@keshev.org

עמוד הפייסבוק של TLC ישראל

    תפריט נגישות