למה אנחנו כאן

במשך הרבה מאוד שנים, נושא הפרעת הקשב לא קיבל את ההתייחסות הראויה במוסדות הציבוריים ובמשרדי הממשל. הידע היה מאוד מבולבל ולא מסודר.
הסיבה הייתה ברורה: כשמשהו לא מוכר, לא מוסבר ולא מדויק בלתי אפשרי לתת לו את המקום הראוי בשיח ולכן הוא גם לא זוכה לתקצוב ציבורי.
נושא שלא קבעו לגביו חוקים או זכויות הוא נושא פרוץ הן בדרכי האבחון, הן בדרכי הטיפול והן בהכשרת אנשי המקצוע השונים המטפלים בתחום זה.
עמותת "קווים ומחשבות" קמה במטרה לקדם את נושא הפרעת קשב מבחינה ציבורית ולדאוג לזכויותיהם של מי שחיים עם ההפרעה. היא מהווה פלטפורמה להנגשת השירותים הציבוריים המגיעים לאנשים עם הפרעת קשב וכתובת אחראית, אמינה ועדכנית בנושא הפרעת קשב ADHD.
אתר העמותה, נותן מידע אמין, אובייקטיבי, מדויק וללא כוונת רווח.
עמוד הפייסבוק של העמותה עם למעלה מ-37,000 עוקבים
בזכות השיתוף המתמיד במידע העדכני במדיות השונות – אנחנו מתחילים להרגיש את השינוי בהתייחסות לאנשים עם הפרעת קשב במערכות הציבוריות השונות, במקומות העבודה ובחברה.
לעמותה תכניות מוכרות בתחומי בחינוך, התחבורה והאקדמיה המשולבות במשרדים הממשלתיים, ופרויקטים המשפיעים באופן ישיר על אוכלוסיית האנשים עם הפרעת קשב במגוון תחומים. המודעות לנושא מאפשרת לעמותה להתקדם לעוד שיתופי פעולה עם משרדים ממשלתיים נוספים ועם גופים עסקיים מובילים.

בעמותה פעילים אנשי מקצוע ומומחים מתחומים שונים, אשר שותפים לעשיה ותורמים מזמנם ומהידע שלהם כדי לעזור לעמותה לקדם ולהנגיש את הנושא.

בואו להיות אתנו בכנס השנתי כדי שנוכל להמשיך ולעשות – יחד!

ביום שבת תוקדש תכנית הרדיו "שבת עולמית, של ד"ר יצחק נוי לנושא הפרעת קשב.
מנכ"לית העמותה איריס שני תתארח בתכנית הרדיו.
"שבת עולמית" ברשת ב' בשעות 08:00-10:00

איריס שני – מנכ"לית

    תפריט נגישות