ערב המודעות השנתי של עמותת קווים ומחשבות מתקיים ב25 בדצמבר!

"תמיד חייכתי. ככה חינכו אותי – לחייך אל העולם, לראות את השמיים הכחולים מבין העננים האפורים. רק כשבגרתי התחלתי להבין שהחיים לא כל כך שמחים. הבנתי שהבטן שלי גדלה כדי שיהיה לי מספיק מקום להכיל את כל הבלאגן שמתרוצץ לי בגוף, את אי השקט שכל כולו מדוכא פנימה בעוד כלפיי חוץ – הכל בשליטה. בפנים אני מרגישה זרמים לרגליים כשאני יושבת בשקט יותר מדי זמן. אני זוכרת את אותו קונצרט שהייתי צריכה לשבת שעה וחצי בלי לזוז. האי שקט נזל לי מכפות הרגליים..

לזה נוסף הזיכרון הקצר, שהכתיר אותי בכינויים טיפשה, זיכרון של נמלה, מוגבלת והכי קשה היה לשמוע ״את ??? הבת של…?״

ואז "העפיפון" – הקלות הבלתי נסבלת של הניתוק. אני זוכרת את שנת האבטלה שנכפתה עליי. נכנסתי ל ״מצב חופש״. זה המצב שאני יודעת מה השעה רק לפי מקום השמש בשמיים. אני עושה מה שיוצא באותו רגע, אין תכנון, אין התחייבות, אין אחריות ואני זוכרת כמה היה לי קשה להוריד את העפיפון בחזרה אל הקרקע.. כמה נהניתי לרחף שם למעלה, לחזור למצב חסר האחריות של ילדה קטנה. היום כשאני כבר בוגרת, אמא לילדים גדולים, סבתא לנכדים, אני מתחילה להבין שכל מה שהייתי צריכה זה שיהיו לי עוד כמה ידיים שאוכל לאחוז בהן, שילוו אותי ויראו לי את הדרך. זה ללא ספק היה עוזר לי המון בחיים. בהתמודדויות עם המחויבויות האחריות והמאבק הקשה בחיי היומיום."

 

הרבה אנשים מבוגרים פונים לעמותה ומספרים את הסיפור האישי שלהם.
אנשים שעד כה שמענו את קולם רק כהורים או כאנשי מקצוע, משתפים ומספרים לנו את הסיפור שלהם. מגלים לנו עוד שכבה בסיפור על הפרעת קשב.
אנחנו מאמינים שזו תוצאה של עבודה קשה –  נושא הפרעת הקשב עלה למודעות ולשיח הציבורי. בעקבות פרסום מידע מקצועי, אמין ועדכני במדיות השונות, על ידי עמותת קווים ומחשבות ובכלל – יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבות האבחון והטיפול המוקדם.

ערב המודעות השנתי של עמותת קווים ומחשבות יתקיים ב- 25.12.2017

בואו להיות אתנו, אולי תשמעו גם את הסיפור שלכם על הבמה.

לתוכנית המלאה ולהרשמה הכנסו לאתר קווים ומחשבות goo.gl/RJ7UPk

    תפריט נגישות