ראש השנה

ראש השנה בפתח, עוד רגע חשבון נפש, סיכומים והחלטות לשנה הבאה.
אני רוצה לאחל לקהילה שלנו, לכל האנשים עם הפרעת קשב, לכל האנשים שאכפת להם מאנשים עם הפרעת קשב ורוצים לעשות שינוי. לעוקבים ולפעילים, לוועד המנהל, לאנשים שמרכיבים את הצוות ויוצרים את העשייה. לכל מי שקורא את הדברים הללו, כי אם אתם כאן, סימן שאכפת לכם. אני מאחלת לכולנו שזו תהיה שנה של עשייה והישגים. שנצליח לעשות הרבה, ושהעשייה שלנו תהיה משמעותית. שנמשיך לעשות פעילויות מדהימות כמו סדנת החלומות שהתקיימה באוגוסט האחרון זו השנה השלישית ונתנה הזדמנות לילדים עם הפרעת קשב ליצור ולהיות חלק.
אני מאחלת לנו שנדע להיות שם בשביל מי שזקוק בשנה הקרובה, שנדע ללוות ברגעים הקשים, לתת מענה ולהושיט יד בזמן הנכון. מאחלת שנדע לחשוף בפניכם את הידע שאתם זקוקים לו, מאחלת שהכנס הבא, שיתקיים במאי 2020 יהיה הגדול מכולם וגודלו יעיד על השינוי שהוא מבשר.
מאחלת שנמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם כל מי שהאינטרסים שלו ושלנו נפגשים: עם משרדי ממשלה, עם חברות פרטיות, חברות ציבוריות, ואנשים פרטיים. מאחלת לנו שהמעגל של הפעילים והמתנדבים יגדל כדי שנוכל להמשיך ולעשות עוד ועוד פעילויות.
שתהיה זו שנה של פריצת דרך, ואם לא השנה הזו אז הבאה אחריה, כי אנחנו יודעים ששינוי לוקח זמן ושינויים גדולים בדרך כלל קורים בתהליכים. ולנו, יש סבלנות.
אני מאחלת לכל אחד ואחת מכם להציב לעצמו יעדים של התקדמות וצמיחה ואז להשיג אותם ולסמן "וי" על כל המשימות.
וכדי שתוכלו לעמוד בזמנים ולתכנן את השנה הקרובה אנחנו שמחים להציע לכם את לוח השנה שלנו, שהודות לתרומה של IPRINT שהדפיסו אותו, אנחנו יכולים לחלק אותו במתנה ואתם מוזמנים להגיע לאסוף אותו ולחלק גם לחברים ולעמיתים.

    תפריט נגישות