שאני אתן לילד שלי תרופה לטיפול בהפרעת קשב?!… – בהחלט כן. 

עוד לפני שנכנסתי להריון, בשלב התכנון, גזרתי על עצמי שנה של ניקיון מרעלים: סיגריות, קפה, קולה, יין. העובר שלי לא יקבל שום חומר שאינו נקי, טהור, בריא. הוא נולד, וינק, וכשגדל קצת – אכל רק אוכל טרי ולא מעובד. לא קיבל תרופות, אפילו לא אקמולי.

אתם כבר מנחשים שכשעלה החשד לכך שיש לבן שלי הפרעת קשב המשפט הראשון שיצא לי מהפה היה "אין מצב בעולם שאתן לו תרופות! רק לא זה!"

כמובן שחקרתי כל אפשרות אחרת, שאלתי, חקרתי, ביררתי. ואז חברה שעברה תהליך דומה היתה לי כמו מראה כשאמרה:" איך את מכירה אותי? אני הייתי נותנת כדור אם זה לא היה המוצא האחרון ?" והיא כזאת! היא כמוני.

הגעתי לד"ר איתי ברגר מלאה שאלות, ספקות וחרדות. הוא לא התרגש ושלף תשובות ומחקרים והסברים , ובסוף אמר:  תנסו לחודשיים שלושה. מיד אפשר להפסיק. זה יוצא בשתן, מה יש לכם להפסיד?

בבוקר הראשון שבו נתתי לו את הכדור, בכיתי כל היום. איך אני מסממת את הבן שלי? איזו מין אמא אני? ובכי ובכי והרבה ייסורי מצפון.

ואז… הוא חזר מבית הספר מ א ו ש ר ! וזורח ושמח וכמו שבחיים לא ראיתי אותו אחרי בית ספר. וגם למחרת , וביום שאחרי! הוא אמר בעצמו "זה עוזר לי , קל לי יותר, נעים לי יותר".

פשוט לא האמנתי! אין לו תופעות לוואי מלבד ירידה קטנה בתאבון, העיניים שלו לא כבויות והוא לא רובוט! הוא ילד שמח ומאושר!

אני ממליצה לא להיות שבויים בכל המיסאינפורמציה והסטיגמות שיש לתרופה הזאת מסביבנו.

לפחות לנסות. אין מה להפסיד, ויש כל כך הרבה מה להרוויח.

יש מסביבכם אלף דעות על הפרעת קשב? מה נכון? למי אפשר לפנות כדי לקבל הכוונה מקצועית?
ולכן אנחנו כאן בשבילכם, כדי לתת מידע אמין ומדוייק.
וכדי לענות על כל שאלה שיש לכם.
אתם מוזמנים לפנות אלינו בהודעות האישיות בדף הפייסבוק בכל שאלה, המענה מהיר וחם והשמירה על פרטיותכם מובטחת.

    תפריט נגישות